Otevřeli jsme v Karlíně. HURÁ!!!

Milí rodiče a příznivci kavárny,

TAK JSME OTEVŘELI. Ano, zvládli jsme stavbu, stěhování i propagaci v novém místě, a tak NOVÝ KRÁLÍK V KARLÍNĚ tepe životem. Jsme strašně moc vděční vám všem, kteří jste nás podporovali a našli si k nám cestu hned z kraje července. Upřímně musíme říci, že jsme to nečekali a jsme opravdu dojatí vaší věrností. Je to pro nás velké zadostiučinění, že to snad děláme dobře. 🙂

A jaké jsou naše další plány do budoucna? Nového Králíka hýčkat a rozvíjet. Určitě máme velké očekávání od kuchyně. A nebojíme se toho. Minulý týden jsme například zařadili do králičí nabídky i trochu thajské kuchyně a podle vašich reakcí a vyprodaného meníčka jsme udělali dobře. Budeme se tedy na různé národní kuchyně a fusion orientovat častěji. Komu to nevyhovuje, nemusí se bát, králičí klasika bude v nabídce vždy!

Jelikož Králíka děláme pro vás, rádi bychom slyšeli vaše názory, přání a tipy. Pokud si najdete chviličku, valte to na nás všemi dostupnými komunikačními kanály. Jednou za měsíc vás na facebooku přímo vyzveme, abyste nás inspirovali, co ještě chcete vylepšit nebo změnit.

Mějte se fajn, stavte se v Karlíně a užívejte léta!

Váš králičí tým

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.