Kdo vymyslel Králíka?

V jaké hlavě a proč vznikla myšlenka Králíka? Na tuto otázku najdete odpověď v tomto článku a zároveň přinášíme krátký medailonek o majitelce Ivaně. Teď jsme to vlastně všechno prozradili, ale číst dál se určitě vyplatí.

Majitelka Ivana Karhanová na ideu vybudovat něco jako kombinaci herny s dobrou kavárnorestaurací přišla, když se s malou dcerkou necítila úplně komfortně v normální kavárně při pracovní schůzce. Od prvotního impulzu dokázala celý záměr dotáhnout až do konce a vniklo místo, kam se rodiče mohou chodit pobavit s přáteli či pracovat, a to bez výčitek, že tam jejich dítě někoho ruší nebo to není pro jejich potomka vhodné prostředí. Součástí Králíka je totiž prostorná herna, kde je po celou dobu provozu přítomna teta na hlídání, která se o děti postará, takže rodiče si mohou oddechnout.

Králík jde proti principům všech dosud vznikajících heren. Rodič nemusí své dítě neustále hlídat, zabaví ho chůva. V herně se smí jíst a pít, takže mámy nemusí volit mezi variantou sedět u stolku s kávou nebo být v herně s dítětem. Více jak tři roky provozu dokazují, že to byl záměr dobrý a nyní dokonce přichází další éra. Králík se nejprve přestěhoval do dvakrát větších prostor v Karlíně a v současné době Ivana plánuje expanzi. Nejprve formou fund risingu prostřednictvím konvertibilních dluhopisů, poté formou franchizingu. Více o možnosti fund risingu zde.

Kromě toho Ivana řídí vlastní PR agenturu, která se zaměřuje na byznys a ICT klienty, i zde si vytváří jedinečnou pozici na českém trhu. Díky svým znalostem řídí komunikaci témat, jako je internet věcí nebo průmysl 4.0. Kromě dvou dcer věnuje volný čas ještě běhu, účastní se v kategorii amatérů závodů na 20 km a více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.