Studentský dotazník: „Návrat žen po mateřské nebo rodičovské dovolené na trh práce“

Milé maminky,

doputoval k nám mail studentky VŠE s prosbou o vyplnění dotazníků týkající se přímo maminek na mateřské a rodičovské dovolené a jejich plánovaného návratu do práce.

My jsme v rámci kolegiality slíbili, že pomůžeme s distribucí. Pokud tedy máte chvíli čas, vyplňte ho, a věřme, že se konečně o této problematice začne více mluvit!

Váš králičí tým


Jsem studentkou Vysoké školy ekonomické v Praze a chtěla bych Vás požádat o vyplnění dotazníku, který bude sloužit pro účely mé bakalářské práce „Návrat žen po mateřské nebo rodičovské dovolené na trh práce“.

Dotazník je zaměřen na matky na mateřské či rodičovské dovolené, nebo na matky, které již návrat do práce v nedávné době (horizont 4 let) absolvovaly. Moje práce i tento výzkum jsem zaměřila na vysokoškolsky vzdělané matky, které bydlí či pracují na území Prahy. Pokud tedy splňujete tato kritéria, budu Vám velice vděčná, pokud věnujete pár minut vyplnění mého dotazníku.

Dotazník je plně anonymní a bude využit pouze pro účely bakalářské práce.

Pokud se k Vám tento email doputoval a máte ve svém okolí další vysokoškolsky vzdělanou maminku, která by byla ochotna přispět svými odpověďmi do mého dotazníku, budu velice vděčná, když tento email přepošlete.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegXMIsFByOOx_-97pr_Z3ymm_t_i1OZHAhP5KqgYfIS3am5g/viewform?usp=sf_link

Předem Vám velice děkuji za Váš čas a pomoc, a přeji krásný den!

Lucie Novosadová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.